Witamy

  • Witamy

    Witamy na stronie VIII Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie.  Mamy nadzieję, że informacje tutaj zamieszczone okażą się rzetelnym i ciekawym źródłem wiedzy o naszej szkole.  

    Czytaj więcej...

Ogłoszenia

Kalendarz

poprzednim miesiącu styczeń 2018 następnym miesiącu
N P W Ś C Pt S
week 1 1 2 3 4 5 6
week 2 7 8 9 10 11 12 13
week 3 14 15 16 17 18 19 20
week 4 21 22 23 24 25 26 27
week 5 28 29 30 31

 

 

 

 

Uczniowie wyróżniający się w nauce

 

Klasyfikacja śródroczna - rok szkolny 2016/2017

 

 

   Lp.        Nazwisko i imię

 

   klasa    

 

1. Jakubowska Gabriela 1a
2. Przywara Kamila 1a
3. Rozner Wiktoria 1a
4. Worosz Marlena 1b
5. Kozak Joanna 1b
6. Barczak Małgorzata 2a
7. Becker Hubert 2a
 8. Gołda Justyna 2a
 9. Wolan Agnieszka 2a
10. Bąk Magdalena 2b
11. Mendoń Edyta 3b
12. Kwaśnik Nikola 3b
13. Pisarek Natalia 3b

 

 

 Stypendium Dyrektora otrzymali:

  • Małgorzata Barczak – kl. 2a
  • Hubert Becker - kl. 2a

 

 

 

Uczniowie promowani z wyróżnieniem 

 

 rok szkolny 2015/2016

 

 

   Lp.        Nazwisko i imię

 

   klasa    

 

1. Barczak Małgorzata 1a
2. Dopart Katarzyna 1a
3. Gołda Justyna 1a
4. Bąk Magdalena 1b
5. Krupczak Monika 2b
6. Tomczyk Justyna 2b
7. Pisarek Natalia 2b

 

 

 Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Pisarek Natalia – kl. 2b

 

 

 Stypendium Miasta Rzeszowa otrzymali:

 

              • Tomczyk Justyna - kl. 2b
              • Pisarek Natalia - 2b

 

 

 Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali:

 

  • Barczak Małgorzata - kl. 1a
  • Gołda Justyna - kl. 1a
  • Bąk Magdalena - kl. 1a

 

 

 

  Uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem 

rok szkolny 2015/2016

 

  Lp.        Nazwisko i imię  

    

  klasa   

   

1. Radomska Justyna 3b
2. Zacios Katarzyna 3b
3. Dudzik Justyna 3a
4. Konsor Patrycja 3a
5. Kotarba Marlena 3a
6. Krużel Anna 3a
7. Maziarz Wojciech 3a
8. Ruman Kamila 3a

 

 

 

 

 

Uczniowie promowani z wyróżnieniem 

 

 rok szkolny 2014/2015

 

 

   Lp.        Nazwisko i imię

 

   klasa    

 

1. Cupryś Nikola 1b
2. Krupczak Monika  1b
3. Tomczyk Justyna 1b
4. Worosz Paulina 1b
5. Dudzik Justyna 2a
6. Konsor Patrycja 2a
7. Kotarba Marlena 2a
8. Ruman Kamila 2a
9. Krużel Anna  2a
10. Sikora Jagoda 2a
11. Szymańska Anna 2a
12. Radomska Justyna 2b
13. Zacios Katarzyna 2b

 

 

 Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Dudzik Justyna – kl. 2a 

 

 

 Stypendium Miasta Rzeszowa otrzymali:

 

              • Konsor Patrycja - kl. 2a

 

 

 Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali:

 

  • Worosz Paulina - kl. 1b
  • Kotarba Marlena - kl. 2a
  • Ruman Kamila - kl. 2a

 

 

  Uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem 

rok szkolny 2014/2015

 

  Lp.        Nazwisko i imię  

    

  klasa   

   

1. Syganiec Edyta 3a
2. Kida Karolina 3a
3. Pyś Barbara 3a
4. Kret Beata 3a
5. Sondej Justyna 3a
6. Bajek Aneta 3c
7. Płocicki Bartosz 3c
8. Trzyna Joanna 3c

 

 

Uczniowie promowani z wyróżnieniem 

 

 rok szkolny 2013/2014

 

   Lp.        Nazwisko i imię

 

   klasa    

 

1. Kotarba Marlena             1a
2. Krużel Anna 1a
3. Dudzik Justyna 1a
4. Ruman Kamila 1a
5. Radomska Justyna 1b
6. Zacios Katarzyna 1b
7. Zając Agnieszka 1b
8. Pyś Barbara 2a
9. Kida Karolina 2a
10. Kret Beata 2a
11. Syganiec Edyta 2a
12. Wilk Agnieszka 2a
13. Siembrzuch Marta 2a
14. Sondej Justyna 2a
15. Bajek Aneta 2c

 

 

 

  Uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem 

rok szkolny 2013/2014

 

  Lp.        Nazwisko i imię  

    

  klasa   

   

1. Bielecka Paulina 3a
2. Stencel Patrycja 3a
3. Dubiel Honorata 3a
4. Lech Klaudia 3a
5. Łabuda Kinga 3a
6. Szopiak Monika 3b
7. Lewicka Anna 3b
8. Kłos Anna 3c
9. Ozga Barbara 3c
10. Chmiel Sylwia 3c

 

 

 Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  • Pyś Barbara – kl. 2a 

 

 

 Stypendium Miasta Rzeszowa otrzymali:

 

  • Bielecka Paulina - kl. 3a
  • Stencel Patrycja - kl. 3a
  • Pyś Barbara - kl. 2a
  • Kida Karolina - kl. 2a

 

 

Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali:

 

 

  • Bielecka Paulina - kl. 3a
  • Stencel Patrycja - kl. 3a
  • Dubiel Honorata - kl. 3a
  • Łabuda Kinga - kl. 3a
  • Kłos Anna - kl. 3c
  • Ozga Barbara - kl. 3c
  • Radomska Justyna - kl. 1b
  • Zacios Katarzyna - kl. 1b
  • Pyś Barbara - kl. 2a
  • Kida Karolina - kl. 2a
  • Kret Beata - kl. 2a
  • Syganiec Edyta - kl. 2a
  • Wilk Agnieszka - kl. 2a
  • Bajek Aneta - kl. 2c

 

 

Klasyfikacja śródroczna 2013/2014

 

 

Ranking klas - średnia ocen                               Ranking klas - frekwencja

 

  1. 2a                                                              1. 2a
  2. 1a                                                              2. 1b
  3. 1b                                                              3. 3b
  4. 3a                                                              4. 2b
  5. 3c                                                              5. 3c
  6. 3b                                                              6. 3a
  7. 2c                                                              7.  2c
  8. 2b                                                              8. 1a                                                                

 

Najwyższe średnie w poszczególnych klasach

 

 

Lp.

 

      Nazwisko i imię         klasa   
1. Dudzik Justyna 1a
2. Maziarz Wojciech 1a
    3.   
Ruman Kamila 1a
4. Radomska Justyna 1b
5. Zacios Katarzyna 1b
6. Konsor Patrycja 1b
7. Pyś Barbara 2a
8. Kida Karolina 2a
9. Syganiec Edyta 2a
10. Kraska Gabriela 2b
11. Daniel Anna 2b
12. Der Klaudia 2b
13. Grędysa Dominika 2b
14. Bajek Aneta 2c
15. Trzyna Joanna 2c
16. Noga Arkadiusz 2c
  17.   
Płocicki Bartosz 2c
18. Bielecka Paulina 3a
19. Stencel Patrycja 3a
20. Łabuda Kinga 3a
21. Lewicka Anna 3b
22. Szopiak Monika 3b
23. Nazimek Klaudia 3b
24. Ząbczyk Angelika 3b
25. Kłos Anna 3c
26. Ozga Barbara 3c

 

 

Nasi stypendyści - rok szkolny 2012/2013

 

  • Paulina Bielecka – kl. 2a  - Stypendium Prezesa Rady Ministrów


 

Stypendium Miasta Rzeszowa otrzymali:

  • Kida Karolina – kl. 1a
  • Kret Beata – kl. 1a
  • Pyś Barbara – kl. 1a
  • Syganiec Edyta - kl. 1a
  • Bielecka Paulina - kl. 2a
  • Stencel Patrycja - kl. 2a
  • Ołyniec Bartłomiej - kl. 3d

Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali:

  • Kida Karolina - kl. 1a
  • Kret Beata - kl. 1a
  • Pyś Barbara - kl. 1a
  • Syganiec Edyta -  kl. 1a
  • Bajek Aneta - kl. 1c
  • Lelek Edyta - kl. 1c
  • Noga Arkadiusz - kl. 1c
  • Dubiel Honorata - kl. 2a
  • Bielecka Paulina - kl. 2a
  • Stencel Patrycja - kl. 2a
  • Szopiak Monika - kl. 2b
  • Nazimek Klaudia - kl. 2b
  • Kłos Anna - kl. 2c
  • Ozga Barbara - kl. 2c
  • Chmiel Sylwia - kl. 2c
  • Krzywonos Monika - kl. 3a
  • Lis Magdalenia - kl. 3a
  • Siorek Karolina - kl. 3a
  • Tarnowska Dominika - kl. 3b
  • Nazimek Piotr - kl. 3b
  • Muratów Monika - kl. 3c
  • Oliwa Anna - kl. 3c
  • Polak Pamela - kl. 3c
  • Wlazło Natalia - kl. 3c
  • Komorowska Mariola - kl. 3d
  • Jaworski Krystian - kl. 3d
  • Barański Mateusz - kl. 3d
  • Ołyniec Bartłomiej - kl. 3d
  • Kwoka Angelika - kl. 3e
  • Szeliga Angelika - kl. 3e 

 


Uczniowie kończący szkołę z wyróżnieniem 

rok szkolny 2012/2013

 

 

 

Lp.  

 

      Nazwisko i imię          klasa    
1. Krzywonos Monika  3a
2. Lis Magdalena  3a
    3.     Rzepka Patrycja  3a
4. Siorek Karolina  3a
5. Sitarz Justyna  3a
6. Kwoka Angelika  3e
7. Szeliga Andżelika  3e
8. Walat Natalia  3e
9. Barański Mateusz  3d
10. Jaworski Krystian  3d
11. Komorowska Mariola  3d
12. Ołyniec Bartłomiej  3d
13. Muratów Monika 3c
14. Wlazło Natalia 3c
15. Polak Pamela  3c
16. Oliwa Anna  3c
   17.     Tarnowska Dominika  3b
18. Nazimek Piotr 3b
19. Lech Jakub Michał 3b

 

 

Uczniowie promowani z wyróżnieniem 

 

rok szkolny 2012/2013

 

   

 

 Lp.  

 

      Nazwisko i imię          klasa    
1. Kret Beata  1a
2. Kida Karolina  1a
   3.     Sondej Justyna  1a
4. Syganiec Edyta  1a
5. Pyś Barbara 1a
6. Bajek Aneta  1c
7. Noga Arkadiusz  1c
8. Lelek Edyta  1c
9. Płocicki Bartosz  1c
10. Trzyna Joanna  1c
11. Bielecka Paulina  2a
12. Stencel Patrycja  2a
13. Dubiel Honorata 2a
14. Lewicka Anna 2b
15. Szopiak Monika  2b
16. Nazimek Klaudia  2b
  17.   Kłos Anna  2c
18. Ozga Barbara 2c
19. Chmiel Sylwia 2c

 

 

 

Nasi wybitni sportowcy

 

Bartosz Jaroch 

uczeń klasy III b

 

Piłkarz, wychowanek Polonii Przemyśl (juniorzy), od 9 stycznia 2012 r. obrońca pierwszej drużyny Resovii Rzeszów, zarazem jej najmłodszy zawodnik (17 lat). Występował w kadrze Podkarpacia.

W lutym 2012 r. jako jedyny piłkarz z Podkarpacia został powołany do Reprezentacji Polski U-17 na turniej eliminacyjny do mistrzostw Europy. Zagrał w meczu Reprezentacji Polski do lat 17 z reprezentacją Anglii.

W roku 2013 powołany został trzykrotnie do kadry Reprezentacji Polski U-18, zagrał w zwycięskich meczach Reprezentacji Polski z Reprezentacjami Ukrainy, Czech i Białorusi.

Zwycięzca w Plebiscycie Podkarpackiej NIKE 2011 w kategorii „Odkrycie Roku”.

 

 

Agnieszka Sajdutka

 

uczennica klasy III e

 

2010 r.Mistrzostwa Polski - Bydgoszcz: (junior młodszy)

  • 1 miejsce - kata indywidualne
  • 1 miejsce fuku-go

 2011 r. - Mistrzostwa Europy - Izrael - Jerozolima: (Junior)

  • 1 miejsce kata drużynowe kobiet
  • 2 miejsce kogo kumite
  • 3 miejsce fuku go

2011 r. - Mistrzostwa Polski - Wrocław: (junior)

  • 1 miejsce fuku-go
  • 4 miejsce kata indywidualne

2012 r. - Mistrzostwa Świata - Polska - Łódź : (młodzieżowcy)
Konkurencje drużynowe:

  • 1 miejsce En-Bu kobieta / mężczyzna
  • 1 miejsce kata drużynowe kobiet

 Konkurencje indywidualne:

  • 2 miejsce kata indywidualne
  • 2 miejsce kogo-kumite

 2012 r. - Mistrzostwa Polski - Biłgoraj: (junior)

  • 1 miejsce kata indywidualne
  • 1 miejsce fuku-go
  • 2 miejsce kogo kumite
  • 2 miejsce kumite indywidualne
  • 3 miejsce kata drużynowe kobiet (w seniorach)

 


Natalia Wlazło

 uczennica klasy III c

 

  1. 22.01.2010 r., Spała - HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W Lekkiej Atletyce – chód sportowy 3000m – V miejsce
  2. 22.04.2010 r., Zaniemyśl – MIĘDZYNARODOWE ZAWODY W Chodzie Sportowym - chód 5000m - V miejsce
  3. 22.05.2010 r., Zamość - LIGA LEKKOATLETYCZNA – chód sportowy 5000m - V miejsce
  4. 27.05.2010 r., Rzeszów – MISTRZOSTWA WOJ. PODKARPACKIEGO JUNIORÓW W LEKKIEJ ATLETYCE - chód sportowy 5000m - III miejsce
  5. 12.06.2010 r., Nowa Dęba - II OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W CHODZIE SPORTOWYM - chód 5000m - V miejsce
  6. 13.06.2010 r., Boguchwała – III BOGUCHWALSKI BIEG ULICZNY– bieg 1700m – III miejsce
  7. 24.07.2010 r., Zielona Góra – XVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY W SPORTACH LETNICH, Mistrzostwa Polski – chód sportowy 5000m – V miejsce
  8. 14.08.2010 r., Mielec - XXVII MIĘDZYNARODOWY MEMORIAŁ im. Generała W.E. Sikorskiego – bieg 600m – II miejsce, chód sportowy 3000m – III miejsce
  9. 11.09.2010 r., Miękisz Stary – VI OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE „Bieg Ku Czci Poległych Lotników” – bieg 2000m – II miejsce, chód sportowy– I miejsce
  10. 9.10.2010 r., Rzeszów – JESIENNE BIEGI ULICZNE pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa – bieg 1500m – III miejsce
  11. 23.01.2011 r., Mielec – HALOWE MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO JUNIORÓW – chód sportowy 3000m – II miejsce
  12. 28.01.2011 r., Spała - HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH W Lekkiej Atletyce – chód sportowy 3000m – III miejsce
  13. 16.04.2011 r., Zaniemyśl – Międzynarodowe zawody w chodzie sportowym – chód 5000m – II miejsce
  14. 29.05.2011 r., Rzeszów – Liga Lekkoatletyczna - chód sportowy 5000m – V miejsce
  15. 12.06.2011 r., Rzeszów – MISTRZOSTWA WOJ. PODKARPACKIEGO JUNIORÓW W LEKKIEJ ATLETYCE – chód sportowy 5000m – II miejsce
  16. 22.07.2011 r., Płock – OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – Mistrzostwa Polski – chód sportowy 5000m – II miejsce, Wicemistrzostwo Polski
  17. 27.08.2011 r., Gdańsk – 47 Międzynarodowe Zawody o Puchar Obrońców Poczty Gdańskiej – chód 5000m – II miejsce
  18. 3.09.2011 r., Rzeszów – XXII Nocny Bieg Uliczny „Solidarność” – bieg 3000m – II miejsce
  19. 10.09.2011 r., Miękisz Stary - VII Ogólnopolskie Zawody Lekkoatletyczne „Bieg Ku Czci Poległych Lotników” – chód 3000m – I miejsce, bieg 1000m – I miejsce
  20. 24.09.2011 r., Kielce – Liga Lekkoatletyczna – chód 5000m – I miejsce
  21. 27.01.2012 r., Spała – Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów – chód sportowy 3000m – I miejsce, Mistrzostwo Polski, rekord życiowy: 14:46
  22. 21.04.2012 r., Zaniemyśl – Międzynarodowe zawody w chodzie sportowym – chód 10000m – IV miejsce, rekord życiowy na 10km: 50:32, międzyczasie rekord życiowy na 5km: 25:13
  23. 20.05.2012 r., Rzeszów – Liga Lekkoatletyczna – chód sportowy 5000m – II miejsce
  24. 23.06.2012 r., Białystok – Mistrzostwa Polski Juniorów – chód sportowy 10 000m – III miejsce
  25. 06.10.2012 r., Piła – Mistrzostwa Polski Juniorów w chodzie na 20 km – VI miejsce

 

 

                    Klasyfikacja śródroczna 2012/2013

 

 

Ranking klas - średnia ocen                               Ranking klas - frekwencja

  1. 1a                                                              1. 1a
  2. 3a                                                              2. 1c
  3. 3c                                                              3. 3e
  4. 3d                                                              4. 3b
  5. 2a                                                              5. 3a
  6. 2b                                                              6. 3c
  7. 3e                                                              7. 2b
  8. 1c                                                              8. 2a
  9. 2c                                                              9. 2c
  10. 3b                                                            10. 3d
  11. 1b                                                            11. 1b

 
 

Najwyższe średnie w poszczególnych klasach

 

 

  Lp.  

 

      Nazwisko i imię         klasa   
1. Syganiec Edyta
 1a
2. Kret Beata
 1a
    3.   
Pyś Barbara
 1a
4. Daniel Anna
 1b
5. Grędysa Dominika
 1b
6. Der Klaudia
 1b
7. Bajek Aneta
 1c
8. Lelek Edyta
 1c
9. Płocicki Bartosz  1c
10. Stencel Patrycja         2a       
11. Bielecka Paulina  2a
12. Dubiel Honorata
 2a
13. Szopiak Monika
 2b
14. Lewicka Anna  2b
15. Nazimek Klaudia  2b
16. Kłos Anna
 2c
  17.   
Chmiel Sylwia
 2c
18. Ozga Barbara 2c
19. Krzywonos Monika 3a
20. Lis Magdalena 3a
21. Siorek Karolina 3a
22. Sitarz Justyna 3a
23. Nazimek Piotr 3b
24. Tarnowska Dominika 3b
25. Rembisz Agnieszka 3b
26. Oliwa Anna 3c
27. Wlazło Natalia 3c
28. Muratów Monika 3c
29. Polak Pamela 3c
30. Ołyniec Bartłomiej 3d
31. Komorowska Mariola 3d
32. Barański Mateusz 3d
33. Kwoka Angelika 3e
34. Walat Natalia 3e
35. Szeliga Andżelika 3e
36. Gotkowski Jakub 3e

 

 

Nasi stypendyści - rok szkolny 2011/2012

 

  • Bartłomiej Ołyniec – kl. 2d (najwyższa średnia w szkole - 5,23 oraz wzorowe zachowanie) - Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Natalia Wlazło – kl. 2c - Stypendium MEN za wybitne osiągnięcia sportowe

 

Stypendium Miasta Rzeszowa otrzymali:

  • Bartłomiej Ołyniec – kl.2d 
  • Patrycja Stencel – kl. 1a 
  • Paulina Bielecka – kl. 1a 

Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali:

  • Paulina Bielecka - kl. 1a 
  • Patrycja Stencel - kl. 1a 
  • Monika Szopiak - kl. 1b 
  • Klaudia Nazimek -  kl. 1b 
  • Anna Lewicka - kl. 1b 
  • Anna Kłos - kl. 1c 
  • Barbara Ozga - kl. 1c 
  • Magdalena Lis - kl. 2a 
  • Anna Oliwa - kl. 2c 
  • Bartłomiej Ołyniec - kl. 2d 
  • Natalia Puc - kl. 2d  
  • Mariola Komorowska - kl. 2d 
  • Angelika Kwoka - kl. 2e 
  • Natalia Walat - kl. 2e 

 

 Wyniki klasyfikacji rocznej  - najlepsze wyniki w nauce
w roku szkolnym 2011/2012

 

 

  Lp.  

 

      Nazwisko i imię         klasa   
1. Ołyniec Bartłomiej  2d
2. Bielecka Paulina  1a
    3.   
Stencel Patrycja  1a
4. Szopiak Monika  1b
5. Kwoka Angelika  2e
6. Kłos Anna  1c
7. Nazimek Klaudia  1b
8. Ozga Barbara  1c
9.  Oliwa Anna  2c
10.  Puc Natalia         2d       
11.  Lewicka Anna  1b
12.  Lis Magdalena  2a
13.  Komorowska Mariola
 2d
14.  Walat Natalia  2e
15. Nazimek Piotr  2b
16. Wlazło Natalia  2c
  17.   
Barański Mateusz  2d

 

 

Uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem w roku 2012

 
 

 

 Lp. 

 

      Nazwisko i imię         klasa 
1. Ewelina Dołęga 3b
2. Anna Dudek 3b
3. Barbara Gil 3b
    4.    
Paulina Kotula 3b
5. Wioletta Materna 3b
6. Ewelina Pełka 3b
7. Sylwia Piętowska        3b       
8. Katarzyna Pociask 3b
9.  Ewelina Serafin 3b
10.  Dominika Zarych 3b
11. Kinga Zawisza 3b
12.  Michał Wojdon  3e
13.  Karol Kyc  3e
14.  Katarzyna Mazurkiewicz  3a
15.  Anna Kamycka  3a
16.  Iwona Krupa  3a
17.  Karolina Nowak  3a
18. Anna Gołąb  3c
19. Dominika Kuzdro  3c
20. Magdalena Krzesik 3d

 

Nasi stypendyści

 

  • Bartłomiej Ołyniec – kl. 2d (najwyższa średnia w szkole - 5,23 oraz wzorowe zachowanie) - Stypendium Prezesa Rady Ministrów
  • Natalia Wlazło – kl. 2c - Stypendium MEN za wybitne osiągnięcia sportowe

 

Stypendium Miasta Rzeszowa otrzymali:

  • Bartłomiej Ołyniec – kl.2d 
  • Patrycja Stencel – kl. 1a 
  • Paulina Bielecka – kl. 1a 

Stypendium Dyrektora Szkoły otrzymali:

  • Paulina Bielecka - kl. 1a 
  • Patrycja Stencel - kl. 1a 
  • Monika Szopiak - kl. 1b 
  • Klaudia Nazimek -  kl. 1b 
  • Anna Lewicka - kl. 1b 
  • Anna Kłos - kl. 1c 
  • Barbara Ozga - kl. 1c 
  • Magdalena Lis - kl. 2a 
  • Anna Oliwa - kl. 2c 
  • Bartłomiej Ołyniec - kl. 2d 
  • Natalia Puc - kl. 2d  
  • Mariola Komorowska - kl. 2d 
  • Angelika Kwoka - kl. 2e 
  • Natalia Walat - kl. 2e 

VIII Liceum Ogólnokształcące, ul. Wyspiańskiego 16a  Rzeszów